Daugelį metų „Android“ pavyzdinėje erdvėje dominavo „Samsung“ modeliai, o Kinijos prekės ženklai, tokie kaip vivo, visada pasivijo, ribodami jų prieinamumą. Tačiau 2024-ieji buvo netikėtumų metai, ir aš tikiu, kad „Vivo“ ką tik išleido geriausią šių metų – o gal ir kitų – pavyzdinį telefoną su X200 Pro.
Turėjau galimybę išbandyti vivo X200 Pro. Šioje apžvalgoje atsakysiu į labiausiai rūpimus klausimus, kurie gali kilti daugeliui jūsų: „Ar „vivo X200 Pro“ kamera tikrai tokia gera? ir „Kaip jis skiriasi nuo konkurentų, tokių kaip „Samsung Galaxy S24“ ir „iPhone 16 Pro Max“? Pradėkime.
vivo X200 Pro apžvalga
Santrauka
„Vivo X200 Pro“ yra pats išsamiausias išmanusis telefonas. Jame yra geriausia fotoaparato sąranka bet kuriame telefone, ekranas yra nuostabus, dizainas yra aukščiausios klasės, procesorius greitai džiūsta, o akumuliatoriaus veikimo laikas nesibaigia.
vivo X200 Pro apžvalga: dizainas ir aparatinė įranga
vivo X100 Pro buvo gražus telefonas, o X200 Pro nesiskiria. Įrenginys turi tą pačią dizaino kalbą ir yra gražus. Nors būčiau norėjęs turėti safyro mėlyną variantą su tekstūruotu dizainu, baltas X200 Pro variantas atrodo elegantiškai ir rafinuotai, o su fotoaparato moduliu yra žavingas.
Kalbant apie modulį, jis yra didžiulis – nėra kito būdo jo apibūdinti. Nors paprastai nesu didelių fotoaparatų nustatymų gerbėjas, jie bent jau pateisinami „X200 Pro“, nes jame yra keletas didelių fotoaparato jutiklių. Kad suprastumėte jo mastelį, telefonas remiasi 3–5 laipsnių kampu ant lygaus paviršiaus.
Man taip pat patinka X200 Pro jausmas. vivo gražiai suliejo priekinę ir galinę stiklo plokštes į plokščią rėmą, neleidžiant šonams įsiskverbti į delnus. Kalbant apie šonus, jie yra pagaminti iš aerogradinio aliuminio ir apsaugo įrenginį nuo atsitiktinio pažeidimo, kuris bus šiek tiek įprastas dėl masyvaus kameros modulio. Svorio balansas yra viršutinėje X200 Pro pusėje. Taigi, jei laikysite telefoną šiek tiek žemiau, jis apvirs. Todėl labai rekomenduoju įsigyti dėklą, jei perkate įrenginį.
Galiausiai, X200 Pro turi IP69 reitingą, o tai reiškia, kad jis gali 30 minučių atlaikyti panardinimą į 1,5 metro gylio vandenį ir atlaikyti aukšto slėgio srovės srautus. Ultragarsinis pirštų atspaudų jutiklis taip pat buvo tvirtas mano bandymų metu, efektyviai atrakinęs įrenginį bet kokiomis sąlygomis.
vivo X200 Pro apžvalga: ekranas
Kadangi tai yra pavyzdinis „vivo“ telefonas, skirtas Vakarų rinkai, bendrovė viską išnaudojo ekranų skyriuje. „X200 Pro“ turi 6,78 colio keturių kreivių 1,5K AMOLED LTPO ekraną su 120 Hz atnaujinimo dažniu, kuris gali sumažėti iki 0,1 Hz. Skydelis taip pat palaiko HDR10+, Dolby Vision ir 2160 Hz PWM pritemdymą žmonėms, kurie turi problemų su OLED ekranais.
Atsižvelgiant į šias specifikacijas, turinio žiūrėjimo patirtis naudojant X200 Pro yra tiesiog nuostabi. Spalvos atrodo stulbinančiai, ekranas yra labai ryškus, o dėl 4500 nitų HDR ryškumo ryškios dėmės išsiskiria.
Kalbant apie ryškumą, aš išmatavau šiek tiek daugiau nei 2000 nitų lauko šviesumą. To pakako, kad ekranas būtų skaitomas tiesioginiuose saulės spinduliuose be jokių problemų.
Galiausiai ekranas yra apsaugotas vivo „Armor Glass“, kuris mano bandymuose pasirodė labai geras. Tačiau aš nepatarčiau X200 Pro dėti ant paviršių apačią puse, nes dėl keturių kreivų ekranas tiesiogiai kontaktuoja, o tai laikui bėgant gali įbrėžti.
vivo X200 Pro apžvalga: našumas
Kaip ir OPPO Find X8, X200 Pro yra MediaTek Dimensity 9400 lustas. Pagamintas pagal 3 nm gamybos procesą, procesorių sudaro vienas Cortex-X925 branduolys, kurio taktinis dažnis yra 3630 MHz, trys Cortex-X4 branduoliai 3300 MHz dažniu ir keturi Cortex-A720 branduoliai, kurių dažnis yra 2400 MHz. Jis suporuotas su Mali-G925 Immortalis MP12 GPU. Mano apžvalgos bloke taip pat buvo 16 GB LPDDR5X RAM ir 512 GB UFS 4.0 saugyklos.
Dėl šių pavyzdinių specifikacijų X200 Pro kasdienis našumas yra fantastiškas. Telefonas skraido per vartotojo sąsają, animacijos sklandžiai, o net atliekant tokias užduotis kaip kameros atidarymas ar skirtingų objektyvų perjungimas neradau nė menkiausios užuominos apie mikčiojimą ar vėlavimą.
Etalonai ir žaidimai
Kadangi įprastai naudojant X200 Pro pasiekti savo ribų neįmanoma, aš taip pat atlikau daugybę etalonų. „Geekbench“ bandymuose įrenginys surinko 2767 balus vieno branduolio ir 8035 balus kelių branduolių bandymuose. Kita vertus, „AnTuTu“ surinko 2368689 taškus.
Galiausiai, atlikus liūdnai pagarsėjusį 30 grėsmių 30 minučių droselio testą, X200 Pro droselis pasiekė 76% didžiausio našumo. Nors šie balai Dimensity 9400 atsilieka nuo 8 Elite maždaug 5 %, svarbu pažymėti, kad vykdydamas šiuos etalonus nepastebėjau jokių šildymo problemų, o X200 Pro neliko nepatogiai liesti, kitaip nei Realme GT 7. Pro ir iQOO 13.
Perėjus prie žaidimų, patirtis buvo nuostabi. „X200 Pro“ gali paleisti BGMI „Smooth“ + „Ultra Extreme“ nustatymuose, kurie įgalina 120 FPS. Žaidimas buvo sklandus, be atsilikimų ar mikčiojimo. Taip pat išbandžiau CODM, kur telefonas maksimaliai išnaudojo žaidimo nustatymus ir išliko kietas.
Baterijos veikimo laikas ir įkrovimas
Atsižvelgiant į naujas pramonės tendencijas, „vivo X200 Pro“ turi didžiulę 6 000 mAh silicio-anglies bateriją, kuri pagerina energijos tankį, padidina veikimo temperatūros diapazoną ir palaiko greitesnį įkrovimą. Dėl šių specifikacijų X200 Pro akumuliatoriaus veikimo laikas yra nuostabus. Lengvai užbaigiau dienas, kai paimdavau fotoaparato pavyzdžius, žiūrėdavau „Netflix“ ir valandą pažaisdavau „Rocket League Sideswipe“, kai liko daugiau nei 30 % sulčių.
Tačiau skirtingai nei X100 serija, vivo sumažino įkrovimo greitį iki 90 W, o pridedamas įkroviklis naudoja USB-A į USB-C laidą. Nepaisant to, įkroviklis visiškai įkrovė telefoną nuo 0% iki 100% per kiek daugiau nei 45 minutes.
vivo X200 Pro apžvalga: fotoaparatai
„Vivo X200 Pro“ kameros yra tiesiog beprotiškos. Tačiau prieš mane nustebinus, įrenginyje yra triguba fotoaparato sąranka, kurią sudaro 50 MP Sony Lytia LYT-818 1/1,28 colio pagrindinis fotoaparato jutiklis, kitas 50 MP Samsung ISOCELL JN1 UltraWide jutiklis ir 200 MP Samsung ISOCELL HP9 3,7 x teleobjektyvas. tas pats teleobjektyvas, naudojamas X100 Ultra.
Dienos šviesos kadrai
Beveik visi pavyzdiniai išmanieji telefonai fotografuoja nuostabiai dienos šviesoje, o „vivo X200 Pro“ niekuo nesiskiria. Jame užfiksuotos nuotraukos pasižymi puikiomis detalėmis ir nuostabiu spalvų atkūrimu be pernelyg sočiųjų. Baltos spalvos balansas yra taškas, o HDR galimybės yra puikios.
Bet aš čia ne apie tai kalbu. Nors kiekvienas gali lengvai padaryti puikią nuotrauką tiesiog paspausdamas užrakto mygtuką, X200 Pro yra daug daugiau. Žinoma, fotografavimo entuziastams yra „Pro“ režimas, tačiau dauguma žmonių nemėgsta mąstyti apie konkrečias vertybes, kai fotografuoja greitai.
Todėl „vivo“ sujungė daugybę funkcijų, kad vartotojai galėtų pasinaudoti ir užfiksuoti skirtingus scenarijus. Pirma, yra trys spalvų režimai – Vivid, Textured ir Zeiss Natural – kiekvienas turi savo estetiką. Tada yra momentinės nuotraukos režimas, leidžiantis užfiksuoti greitai judančius objektus be susiliejimo. Galiausiai, yra keletas Zeiss apšvietimo režimų, įskaitant skirtus koncertams ir fejerverkams.
Portretų kadrai
Jei yra vienas dalykas, kurį vivo pritaikė naudodamas X200 Pro, tai portreto režimas. Dėl 200 MP objektyvo galite fotografuoti portretus keliais židinio nuotoliais, įskaitant 10 kartų, o rezultatai yra geriausi, kokius esu matęs. Portreto režimo naudojimas X200 Pro dienos šviesoje prilygsta mini beveidrodiniam fotoaparatui, nes kadrai turi geriausią natūralų ir mažą lauko gylį.
Man patinka senovinis filtras, kuris suteikia nuotraukoms unikalią išvaizdą. Tai, kad „X200 Pro“ nevengia šiek tiek išpūsti ryškių vietų, kaip tikras DSLR, kad objektas atrodytų geriau, todėl kadrai darosi dar patrauklesni. Tačiau, jei turėčiau nerimauti, telefonas naktimis sušvelnina odos tonus, o tai gali patikti ne visiems.
Naktiniai kadrai
vivo tikrai pateko į daugelio išmaniųjų telefonų entuziastų radarą, naudodamas X100 serijos nakties galimybes, ir ši tendencija tęsiasi su X200 Pro, kuris fiksuoja geriausias nuotraukas tamsoje. Spalvos išryškėja puikiai, 50 MP jutiklis užtikrina puikias detales, o įrenginys nuostabiai valdo ryškius ir silpno apšvietimo objektus. Neradau jokių trūkumų, nes net „UltraWide“ ir teleobjektyvas turi tą patį apdorojimą ir sukuria panašius kadrus.
Priartinimas ir itin platūs kadrai
Skirtingai nei S24 Ultra, vivo X200 Pro turi tik vieną teleobjektyvą, kuris gali priartinti iki 120 kartų. Nors nesiūlyčiau naudoti 120 kartų priartintų kadrų, nuotraukos, padarytos 5–50 kartų, yra puikios, išlaiko ryškias detales, natūralias spalvas ir subalansuotą dinaminį diapazoną. Be to, „vivo“ teleobjektyve įdiegė makro režimą, kuris veikia kaip magija. Jame užfiksuoti kai kurie iš geriausių mano kada nors padarytų makro kadrų.
Nors „UltraWide“ kameros nebuvo didelis ankstesnių vivo flagmanų prioritetas, „X200 Pro“ fotoaparatas yra gana geras. Tai užtikrina tikslias spalvas, minimalius iškraipymus ir geras detales dienos šviesos sąlygomis. Be to, norėčiau, kad jis turėtų šiek tiek platesnį matymo lauką.
Asmenukės ir vaizdo įrašai
32MP „Samsung ISOCELL KD1“ asmenukių šaudyklė „vivo X200 Pro“ veikia gana gerai. Žinoma, tai, kad jame nėra automatinio fokusavimo, yra didelis trūkumas, tačiau nuotraukos yra geros, su daugybe detalių dienos sąlygomis ir šiek tiek subalansuotais odos atspalviais.
vivo žengė reikšmingą žingsnį į priekį vaizdo įrašų skyriuje. Visos keturios X200 Pro kameros gali įrašyti 4K@60fps vaizdo įrašus, o teleobjektyvas palaiko 4K@120fps vaizdo įrašus. Neatsižvelgiant į specifikacijas, X200 Pro rezultatai yra puikūs. Telefonas puikiai apdoroja vaizdo įrašus maloniu būdu, išlaikant ryškumą ir natūralias spalvas.
vivo X200 Pro apžvalga: programinė įranga
Vivo X200 Pro veikia FunTouch OS 15 su Android 15 viršuje. Kaip minėta ankstesnėse apžvalgose, esu „vivo“ vartotojo sąsajos gerbėjas. Tai dailus, animacijos nuostabios, o vartotojo sąsaja paprastai yra itin greita ir joje nėra daug bloatware. Be to, bendrovė taip pat turi keletą naudingų funkcijų.
Visų pirma, „vivo“ bendradarbiavo su „Google“, kad „Circle“ būtų įtraukta į paiešką X200 serijoje, o tai labai naudinga ieškant dalykų. Galerijos programėlėje yra nauja natūralios kalbos paieškos funkcija ir DI tiesioginio vertimo skambučiams funkcija. Be to, FunTouch OS 15 taip pat apima AI Transcript Assist balso pastaboms ir AI Notes Assist, kuri suskirsto jūsų užrašus į tvarkingas santraukas.
Galiausiai, yra keletas AI nuotraukų redagavimo funkcijų, įskaitant AI objektų trintuką ir AI taisymo funkciją senoms nuotraukoms. Išbandžiau abu ir rezultatai buvo solidūs. AI trintukas labai gerai pašalino fono objektus, o taisymo funkcija padėjo išryškinti daugiau detalių iš senų neryškių nuotraukų.
Ar turėtumėte nusipirkti vivo X200 Pro?
94 999 INR kainuojantis „vivo X200 Pro“ yra tobuliausias pavyzdinis išmanusis telefonas. Jame yra geriausia fotoaparato sąranka bet kuriame telefone, ekranas yra nuostabus, dizainas yra aukščiausios klasės, procesorius greitai džiūsta, o akumuliatoriaus veikimo laikas nesibaigia.
„X200 Pro“ nėra jokių apribojimų, todėl tai yra geriausias pavyzdinis išmanusis telefonas, kurį šiuo metu galima nusipirkti už pinigus. Ir jei esate „Samsung“ ar „iPhone“ naudotojas, manau, pats laikas išbandyti „vivo X200 Pro“.
Source link