Pryzm yra naujos rūšies gynybos technologijų startuolis: padedantis kitiems laimėti pelningas sutartis

Home » Blog » Pryzm yra naujos rūšies gynybos technologijų startuolis: padedantis kitiems laimėti pelningas sutartis

„Palantir“ ir „Anduril“ sėkmė ne tik paskatino naujos kartos trokštančias technologijų kompanijas, norinčias pereiti tarp „Boeing“ ir „Lockheed“ kaip naujos gynybos lyderės. Dabar ji sukūrė naują startuolių ekosistemą, kuri gali pasitarnauti kitiems gynybos technologijų startuoliams.

Vienas iš tokių startuolių yra „Pryzm“, įkurta 2022 m., siekiant supaprastinti duomenis apie vyriausybės sutarčių sudarymą, padėti įmonėms sudaryti daugiau sutarčių ir pasiūlyti įrankius sutarčių sudarymo procesui. Šiandien bendrovė paskelbė apie 2 mln. „Mūsų pagrindinis demografinis rodiklis buvo VC remiamos gynybos technologijų įmonės“, – sakė Nickas LaRovere'as, „Pryzm“ įkūrėjas.

„Pryzm“ klientai yra „Forterra“, kuri gamina autonomines transporto priemones ir surinko 243 mln.

LaRovere yra Palantir alum. Jis ir jo įkūrėjai Mattas Hawkinsas, atvykęs iš Lockheed Martin, ir Davidas Istrati, anksčiau dirbęs debesų inžinieriumi Colby koledže, savo akimis matė, koks sudėtingas yra karinių sutarčių teikimo procesas. Norėdamos rasti sutartį, įmonės turi praleisti valandas naršydami skirtingas vyriausybės svetaines, kad išsiaiškintų, kurias sutartis jos gali laimėti ir kas yra pagrindiniai sprendimų priėmėjai.

„Pryzm“ renka duomenis iš tokių šaltinių kaip sutartys, kongreso klausymai, naujienų pranešimai ir pateikia klientams suasmenintą prietaisų skydelį. Tai apima šiuo metu nepaskirstytų pinigų sumą, kas vyriausybėje yra atsakingas už šių pinigų paskirstymą, ir išsamią informaciją apie anksčiau laimėtas sutartis, kad startuoliai galėtų išsiaiškinti, kaip jų konkurentai užsitikrino vyriausybės projektus.

„Mes imame visa tai, kad suteiktume jums šį tikrai labai tikslinį šilumos žemėlapį arba signalą, kur gali būti galimybės ir su kuo jums reikia dirbti“, – sakė LaRovere.

Žinoma, tai labai panašu į tai, ką Palantir daro su kitų rūšių duomenimis, tvarkydamas ir kontekstualizuodamas juos į prietaisų skydelį. Ar Pryzm gali būti apibūdintas kaip palantiras, norintis sudaryti sutartį? „Taip, nemanau, kad tai per toli“, – sakė LaRovere.

Jis pabrėžė, kad „Pryzm“ gali padėti įmonėms pereiti prie sutarčių sudarymo minkštosios galios. Dėl neskaidraus darbo su Gynybos departamentu pobūdis reiškia, kad sutartys ne visada sudaromos absoliučiai geriausiems technologijų gamintojams. Jie gali kreiptis į rangovą, su kuriuo vyriausybės pareigūnai dirbo anksčiau ir kuris išmano laimėjusių pasiūlymų teikimo meną. Tada laimėjusi įmonė gali sudaryti subrangos sutartis įmonėms, su kuriomis ji dažniausiai dirba.

Pradedantieji įmonės istoriškai nebuvo įtrauktos į šią grįžtamojo ryšio kilpą. Gynybos technologijų laikų pasikeitimo ženklas buvo šių metų pradžioje, kai „Palantir“ laimėjo didelę kontraktą, subrangovu tapo Anduril.

Kai startuolis atsijoja tūkstančius paskelbtų sutarčių, „tikimybė iš tikrųjų laimėti tas galimybes yra gana maža“, – sakė LaRovere. „Tai yra tarsi neišsakyta tiesa, kad kai kas nors bus paskelbta viešai, jau per vėlu.

Štai kodėl Vašingtonas, DC, yra padengtas RTX, anksčiau buvusių „Raytheon“, „Boeing“ ir „General Dynamics“ (kuri taip pat rėmė Kenedžio centro operą apie dronus – rimtai, reklama). Štai kodėl Anduril skelbimus galima pamatyti autobusuose aplink DC.

„Jums tikrai reikia žengti į priekį“, – sakė LaRovere. „Tu turi daryti įtaką“.

„LaRovere“ tikisi, kad „Pryzm“ padės įmonėms pamatyti, kurie sektoriai įgauna pagreitį ir kas tiksliai valdo tą pagreitį. Taigi, kai ateina laikas paskirstyti pinigus, Silicio slėnio naujokai yra svarbiausi.

„Pryzm“ ambicijos neapsiriboja jo duomenų skydeliu. Bendrovė taip pat turi įrankių, padedančių įmonėms valdyti savo duomenis viso sutarčių sudarymo proceso metu. „Pryzm“ taip pat siekia ne tik pradedančiųjų įmonių – LaRovere'as teigė, kad kai kurie „Prime“ modeliai jau naudoja savo programinę įrangą, nors atsisakė įvardyti, kas – ir galiausiai, be gynybos, padeda bet kokiems ir visiems vyriausybiniams rangovams.

Būtent tuo tikisi „XYZ Venture Capital“ atstovas Rossas Fubini, kuris kartu vadovavo „Pryzm“ pirminiam pardavimui. Fubini, kuris patarė bendrovei Palantir daugiau nei 14 metų ir buvo ankstyvas investuotojas Andurile, mano, kad kylantis gynybos technologijų startuolių, tokių kaip Pryzm, banga bus naudinga visai apygardai. „Manau, kad geresni produktai vyriausybei sukuria stabilesnę visuomenę“, – sakė jis. „Ir mes visi, kaip piliečiai, geriau aptarnaujame“.


Source link

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienų portalas
© Copyright 2024 Visi Kazino.LT
Powered by WordPress | Mercury Theme

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -