Ne paslaptis, kad beveik visi, vyresni nei 20 metų, savo žaidimų kelionę pradėjo turėdami „Nintendo“ konsolę ir tokį žaidimą kaip „Pokemon“ ar „Mario“. Nors bendrovė vis dar išleidžia naujas šių žaidimų versijas, senesnių Pokemon žaidimų žavesys išlieka neprilygstamas.
Deja, dauguma iš mūsų nebeturi savo originalių pultų, todėl sunku išgyventi šiuos prisiminimus. Čia yra emuliatoriai. Čia parodysime du paprastus būdus, kaip žaisti mėgstamus Nintendo Pokemon žaidimus tiesiai kompiuteryje.
1. Naudokite Nintendo emuliatorių
Emuliatorių nereikia pristatyti niekam technologijų srityje. Tačiau paprasčiau tariant, emuliatoriai yra programinės įrangos dalys, kurios atkartoja kito įrenginio veikimą, kad paleistų jo programinę įrangą ir žaidimus. Tai gali atrodyti sudėtinga, tačiau procesas iš tikrųjų yra gana paprastas. Pavyzdžiui, jei norite žaisti Nintendo DS Pokemon žaidimą, kompiuteryje turėsite įdiegti Nintendo DS emuliatorių.
Atsižvelgiant į milijonus rinkoje esančių parinkčių, tinkamo emuliatoriaus pasirinkimas gali būti painus. Išbandėme kelis emuliatorius, įskaitant DeSmuMe, MelonDS, NO$GBA ir RetroArch. Aiškus mūsų testavimo nugalėtojas buvo „RetroArch“. Nors visi emuliatoriai leidžia vartotojams žaisti mėgstamus žaidimus, RetroArch išsiskiria didžiuliu konsolės palaikymu, kuris apima ne tik Nintendo DS, bet ir SNES, NES, Sega Genesis, PS1, Atari 2600, GBA, Sega Master System, GBC, Neo Geo ir daugelis kitų.
Dabar, kai pasirinkome emuliatorių, kitas mūsų sąrašo žingsnis yra žaidimų ROM įsigijimas. Jei turite senų žaidimų kasečių, galite įsigyti kasečių skaitytuvą ir konvertuoti jas į ROM. Arba galite atsisiųsti ROM tiesiogiai iš svetainių. Štai kaip:
- Eikite į emulatorgames.net.
- Spustelėkite viršuje esantį mygtuką „ROM“.
- Pasirinkite savo konsolę.
- Raskite savo mėgstamą žaidimą ir atsisiųskite jį.
Nustatykite RetroArch emuliatorių
Atsisiuntę mėgstamus žaidimus, toliau reikia nustatyti „RetroArch“ emuliatorių. Svarbu pažymėti, kad „RetroArch“ nėra pats emuliatorius; tai įvairių emuliatorių priekinė dalis, kurią vartotojai gali įkelti. Štai kaip jį nustatyti:
- Atidarykite RetroArch programą.
- Pagrindiniame meniu spustelėkite mygtuką „Įkelti branduolį“.
- Pasirinkite parinktį „Atsisiųsti branduolį“ ir naršykite konsolių sąrašą.
- Įdiekite norimą konsolės branduolį.
- Grįžkite į pagrindinį meniu.
- Spustelėkite „Įkelti turinį“ ir eikite į aplanką, kuriame saugomas jūsų žaidimas.
- Spustelėkite žaidimo failą ir viskas.
Dabar galite žaisti savo mėgstamus vaikystės žaidimus savo kompiuteryje. Tačiau atminkite, kad šių žaidimų našumas priklausys nuo jūsų kompiuterio aparatinės įrangos. Be to, „RetroArch“ apima keletą papildomų funkcijų, tokių kaip 4K ir HDR palaikymas, galimybė prijungti valdiklius, išsaugoti žaidimus, greitinti pirmyn ir daug daugiau.
2. Žaisti žaidimus internete
Kaip minėta aukščiau, emuliuotų žaidimų našumas priklauso nuo jūsų kompiuterio aparatinės įrangos. Todėl, jei jūsų kompiuteris nėra pakankamai stiprus šiems emuliatoriams paleisti, taip pat galite žaisti savo mėgstamus žaidimus internete. Štai kaip:
- Grįžkite į emulatorgames.net.
- Eikite į mėgstamą žaidimą.
- Spustelėkite „Žaisti žaidimą internete“.
- Pasirinkite parinktį „Vykdyti žaidimą“.
- Norėdami visiškai mėgautis žaidimu, pasirinkite viso ekrano parinktį.
Source link